REZERWUJ

REGULAMIN

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

Doba hotelowa:

Pokój w Willi Leśny Potok wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.

Podstawą do zameldowania się w pokoju jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

Należność za pobyt:

1. Należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką.

2. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacjiokreślonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie Willi przez osobę dokonującą rezerwacji.

3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazduniż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

4. Willa Leśny Potok uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę możliwości i wolnych pokoi.

Cisza Nocna:

Prosimy o zachowanie ciszy od 23.00 do 6.00 rano.

Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

Prośby i uwagi:

W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego, co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Parking:

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, monitorowany parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i sfera prywatna:

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym. Osoby nie zameldowane w Willa Leśny Potok mogą przebywać w pokoju od godz. 7:00 do 22:00

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe:

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie całkowity zakaz palenia. Prosimy w żadnym wypadku nie palić w pokojach.

Zwierzęta: Bardzo lubimy zwierzęta, ale niestety w naszym obiekcie nie zezwalamy im przebywać.

Pozostawione rzeczy:

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres.W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.

iQHotel.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

Strona została stworzona przez: